Çfarë problemi ka?

KUJDES!! - Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Zgjidh Serverin 6 Shikime Raporto Problem

  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3embedsb.com
  • Server 4dood.ws

Y: The Last Man (2021) me Titra Shqip: 1x7

My Mother Saw a Monkey

Kimberly zbulon një sekret. 355 dhe Allison arrijnë një mirëkuptim. Yorick pengohet në një qytet misterioz ku gjërat nuk janë ashtu siç duken.

Y: The Last Man: 1×7 me Titra Shqip
Oct. 11, 2021
Shpërndarë0