Çfarë problemi ka?

KUJDES!! - Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Zgjidh Serverin 7 Shikime Raporto Problem

  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3embedsb.com
  • Server 4dood.ws

Y: The Last Man (2021) me Titra Shqip: 1x6

Weird Al is Dead

Yorick, Agjenti 355 dhe Dr. Mann u përplasën në një pengesë rrugës për në San Francisko. Ndërsa kërkimi për 355 nxehet, Jennifer përplaset me ish-sekretaren e kabinetit Regina Oliver, e cila i ka sytë te presidenca. Hero joshet nga një lider karizmatik, Roksan, ndërsa Sam dhe Nora luftojnë me një grup të rrezikshëm të mbijetuarish.

Y: The Last Man: 1×6 me Titra Shqip
Y: The Last Man: 1×6 me Titra Shqip
Y: The Last Man: 1×6 me Titra Shqip
Oct. 04, 2021
Shpërndarë0