Çfarë problemi ka?

KUJDES!! - Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Zgjidh Serverin 7 Shikime Raporto Problem

  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3embedsb.com
  • Server 4dood.ws

Y: The Last Man (2021) me Titra Shqip: 1x5

Mann Hunt

Yorick dhe agjenti 355 kërkojnë për Dr. Allison Mann në Boston të shkatërruar nga lufta. Në DC, Jennifer fsheh të vërtetën rreth Yorick nga rivalët e saj politikë.

Y: The Last Man: 1×5 me Titra Shqip
Sep. 27, 2021
Shpërndarë0