Çfarë problemi ka?

KUJDES!! - Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Zgjidh Serverin 11 Shikime Raporto Problem

  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3embedsb.com
  • Server 4dood.ws

Y: The Last Man (2021) me Titra Shqip: 1x4

Karen and Benji

Me urdhër të Jennifer-it, Yorick dhe agjenti 355 kërkojnë një gjenetist që mund të zbulojë misterin se si ai mbijetoi. Ndërkohë, Hero dhe Sam ndeshen me një grup të rrezikshëm grash.

Y: The Last Man: 1×4 me Titra Shqip
Y: The Last Man: 1×4 me Titra Shqip
Sep. 20, 2021
Shpërndarë0