Çfarë problemi ka?

KUJDES!! - Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Zgjidh Serverin 7 Shikime Raporto Problem

  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3embedsb.com
  • Server 4dood.ws

Y: The Last Man (2021) me Titra Shqip: 1x3

Neil

Me Jennifer dhe Yorick të ribashkuar, Agjenti 355 paraqet një plan për atë që vjen më pas. Vajza e Presidentit të vdekur, Kimberly, rrethon sekretin e Jennifer-it. Ndërkohë Nora Brady dhe vajza e saj Mack i japin lamtumirën shtëpisë.

Y: The Last Man: 1×3 me Titra Shqip
Sep. 13, 2021
Shpërndarë0