Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 30 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.ws
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4playersb.com

Y: The Last Man (2021) me Titra Shqip: 1x1

The Day Before

Në prag të krizës më të keqe në historinë njerëzore, kongresistja Jennifer Brown përplaset me presidentin. Fëmijët e saj Yorick dhe Hero e gjejnë veten në një udhëkryq emocional. Asnjë prej tyre nuk e di se jeta e tyre do të ndryshojë përgjithmonë.

Y: The Last Man: 1×1 me Titra Shqip
Sep. 13, 2021
Shpërndarë0