Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 44 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.cx
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to

Who Killed Sara? (2021): 2x7

We Were Never Friends

Disa kujtime zbulojnë lidhjen midis Sarës dhe Marifer. Vëllai i Monços hakmerret. Nicandro i jep Álex dëshmi të pakundërshtueshme të jetës së dyfishtë të Sarës.

Who Killed Sara?: 2×7 me Titra Shqip
May. 19, 2021
Shpërndarë0