Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 5 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to

When They See Us (2019): 1x2

Part Two

Ndërsa çështja trazon tensionet në të gjithë vendin, familjet e djemve dhe avokatët e tyre përgatiten për një betejë të hidhur ligjore kundër New York City.

When They See Us: 1×2 me Titra Shqip
When They See Us: 1×2 me Titra Shqip
May. 31, 2019
Shpërndarë0