Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 12 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to

When They See Us (2019): 1x1

Part One

Në pranverën e vitit 1989, pesë djem me ngjyrë arrestohen, merren në pyetje dhe detyrohen të rrëfejnë për një sulm të egër ndaj një gruaje në Central Park.

When They See Us: 1×1 me Titra Shqip
When They See Us: 1×1 me Titra Shqip
May. 31, 2019
Shpërndarë0