Çfarë problemi ka?

KUJDES!! - Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Zgjidh Serverin 35 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3ninjastream.to
  • Server 4fcom

Walker 2021: 1x4

Don't Fence Me In

Micki nuk ndihet rrehat në qendër të vëmendjes. Kapiteni James e përgëzon atë gjatë një hetimi aktual. Walker flet me Liam për prindërit e tyre dhe mëson se kishte probleme ndërsa ai ishte larg. Trey aplikon për një punë të re në qytet.

 

Walker: 1×4 me titra shqip

Walker: 1×4
Feb. 11, 2021
Shpërndarë0