Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 112 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to

Vincenzo 2021: 1x20

Episode 20 (Fundi i Sezonit 1)

Han-seok nuk lejon asgjë të qëndrojë në rrugën e tij të hakmarrjes. Duke kërkuar drejtësi në mënyrën mafioze, Vincenzo u jep armiqve të tij një vdekje të ngadaltë dhe të dhimbshme.

Vincenzo: 1×20 me Titra Shqip
May. 02, 2021
Shpërndarë0