Çfarë problemi ka?

KUJDES!! - Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Zgjidh Serverin 110 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to

Vincenzo 2021: 1x19

Episode 19

Vincenzo dhe Cha-Young paraqesin prova dëshpëruese kundër Kullës së Babelit dhe miqve të saj me ndikim. Myung-hee dëshmon besnikërinë e saj ndaj Han-seok.

Vincenzo: 1×19 me Titra Shqip
Vincenzo: 1×19 me Titra Shqip
May. 01, 2021
Shpërndarë0