Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 65 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4mixdrop.sx

Vincenzo 2021: 1x13

Episode 13

Ju-yeong zbulon motivin e tij të vërtetë. Si CEO i ardhshëm, Han-seok pritet me admirim, duartrokitje dhe një surprizë të stilit mafioz nga Vincenzo.

Vincenzo: 1×13 me Titra Shqip
Vincenzo: 1×13 me Titra Shqip
Apr. 03, 2021
Shpërndarë0