Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 73 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4mixdrop.sx

Vincenzo 2021: 1x12

Episode 12

Han-Seo përballet me pasoja të padëshiruara kur ai godet fronin e Babelit. Vincenzo dhe Cho Ju-yeong më në fund e marrin Geumga Plaza për vete.

Vincenzo: 1×12 me Titra Shqip
Vincenzo: 1×12 me Titra Shqip
Vincenzo: 1×12 me Titra Shqip
Mar. 28, 2021
Shpërndarë0