Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 23 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to

Vikings (2013): 1x9

All Change (Fundi i Sezonit 1)

Me kërkesë të mbretit Horik, Ragnar, vëllai i tij Rollo, djali i tij Bjorn dhe Floki udhëtojnë në Gotland për të negociuar një tokë në konflikt me Jarl Borg. Ndërsa ishte duke pritur për mesazhin në lidhje me propozimin e Borg, ai takon një princeshë të bukur, Aslaug, dhe ata bëjnë dashuri, por Bjorn sfidon babanë e tij pasi ai i sheh ata.

Në shtëpi, Lagertha ka parë ëndrra të çuditshme dhe frika për Ragnar e bën të konsultohet me parashikuesin i cili i thotë se ai nuk është në rrezik për jetën e tij, por për botën magjistare. Ajo ka pak kohë për t’u shqetësuar sepse murtaja godet vendin. Vajza e saj Gyda dhe Athelstan sëmuren të dy siç bëjnë gjithashtu Siggy dhe vajza e saj Thyri.

Vikings: 1×9 me Titra Shqip
Vikings: 1×9 me Titra Shqip
Vikings: 1×9 me Titra Shqip
Vikings: 1×9 me Titra Shqip
Vikings: 1×9 me Titra Shqip
Vikings: 1×9 me Titra Shqip
Vikings: 1×9 me Titra Shqip
Vikings: 1×9 me Titra Shqip
Vikings: 1×9 me Titra Shqip
Vikings: 1×9 me Titra Shqip
Apr. 28, 2013
Shpërndarë0