Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 3 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to

Vikings (2013): 1x6

Burial of the Dead

Jarl Haraldson fillimisht refuzon sfidën e Ragnar duke kujtuar ato që i tha fallxhori, por më vonë pranon. Lagertha nga frika se Ragnar është shumë i dobët për të fituar mendon se ata thjesht duhet të ikin.

Sidoqoftë, Ragnar del triumfues nga dueli duke vrarë Jarl Haraldson dhe duke u bërë Jarl i ri. Haraldson-it i jepet një funeral i denjë për gradën e tij. Është një dimër i gjatë i ftohtë, por në qershor 794, tre anije Vikinge u nisën për në Angli duke udhëtuar nëpër Tyne për të sulmuar Mbretin Aelle.

 

Vikings: 1×6 me Titra Shqip

Vikings: 1×6 me Titra Shqip
Vikings: 1×6 me Titra Shqip
Vikings: 1×6 me Titra Shqip
Vikings: 1×6 me Titra Shqip
Vikings: 1×6 me Titra Shqip
Vikings: 1×6 me Titra Shqip
Vikings: 1×6 me Titra Shqip
Vikings: 1×6 me Titra Shqip
Vikings: 1×6 me Titra Shqip
Vikings: 1×6 me Titra Shqip
Apr. 07, 2013
Shpërndarë0