Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 8 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to

Vikings (2013): 1x4

Trial

Ragnar kthehet në Angli këtë herë me leje nga Jarl Haraldson, por me kusht që njeriu i tij, Knut, të jetë pjesë e ekuipazhit. Me të arritur në Angli Ragnar dhe njerëzit e tij përshëndeten nga trupat e armatosura dhe Ragnar është i prirur të pranojë ofertën e tyre për t’i shoqëruar paqësisht në fshat.

Vëllai i tij Rollo nuk pajtohet dhe fillon një betejë. Ragnar këmbëngul të presë deri të nesërmen për të sulmuar fshatin, duke ditur që shumica e njerëzve do të jenë në meshë të Dielën. Kur ka ardhur momenti i sulmit, vikingët plaçkitin fshatin dhe Knut përdhunon një nga gratë.

Kur bashkëshortja e Ragnar ndërhyn, Knut përpiqet ta përdhunojë dhe ajo e vret atë. Pas kthimit në shtëpi, Jarl Haraldson akuzon Ragnar për vrasjen e Knut dhe urdhëron një gjyq. I dëshpëruar për një dënim, Haraldson i ofron Rollos një ryshfet që ta bëjë atë të dëshmojë kundër gjysmë-vëllait të tij.

Vikings: 1×4 me Titra Shqip
Vikings: 1×4 me Titra Shqip
Vikings: 1×4 me Titra Shqip
Vikings: 1×4 me Titra Shqip
Vikings: 1×4 me Titra Shqip
Vikings: 1×4 me Titra Shqip
Vikings: 1×4 me Titra Shqip
Vikings: 1×4 me Titra Shqip
Vikings: 1×4 me Titra Shqip
Vikings: 1×4 me Titra Shqip
Mar. 24, 2013
Shpërndarë0