Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 2 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to

Vagabond (2019): 1x9

Episode 9

Dal-geon dhe agjentët përpiqen të mbajnë gjallë Kim Woo-gi dhe të kërkojnë përforcime nga NIS. Xhesika synon të fajësojë dikë tjetër për rrëzimin e avionit.

Vagabond: 1×9 me Titra Shqip
Vagabond: 1×9 me Titra Shqip
Oct. 18, 2019
Shpërndarë0