Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 2 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to

Vagabond (2019): 1x2

Episode 2

Cha Dal-geon u bën një njoftim shqetësues familjeve të tjera të pikëlluara dhe i lutet Go Hae-ri ta ndihmojë, por ajo duket se po përpiqet të fshehë diçka.

Vagabond: 1×2 me Titra Shqip
Vagabond: 1×2 me Titra Shqip
Sep. 21, 2019
Shpërndarë0