Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 2 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to

Vagabond (2019): 1x14

Episode 14

Kur O Sang-mi zhduket, Dal-geon dhe Hae-ri e kuptojnë se ka diçka poshtë. Ndërkohë, Hong Sun-jo përfiton nga kriza.

Vagabond: 1×14 me Titra Shqip
Vagabond: 1×14 me Titra Shqip
Nov. 09, 2019
Shpërndarë0