Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 0 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to

Vagabond (2019): 1x11

Episode 11

Dal-geon dhe Hae-ri kontaktojnë me Jae-sik. Jessica dhe Yun Han-gi marrin një fitore të madhe në Asamblenë Kombëtare. Tae-ung është nën shqyrtim.

Vagabond: 1×11 me Titra Shqip
Vagabond: 1×11 me Titra Shqip
Oct. 25, 2019
Shpërndarë0