Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 1 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to

Vagabond (2019): 1x10

Episode 10

Pasi shpëtuan nga ambasada, Dal-geon dhe të tjerët kthehen në Kore me një rrugë tjetër. Min Jae-sik përballet me Gang Ju-cheol.

Vagabond: 1×10 me Titra Shqip
Vagabond: 1×10 me Titra Shqip
Oct. 19, 2019
Shpërndarë0