Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 18 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3mixdrop.sx
  • Server 4fcom

Unorthodox 2020: 1x2

Part 2

Miqtë e saj nga Berlini vënë në dyshim besimet e Estit por gjithashtu i ofrojnë asaj një hapësirë ​​të sigurt në të cilën të shprehë identitetin e saj të ri. Yanky dhe Moishe e kërkojnë atë.

Unorthodox: 1×2 me Titra Shqip
Mar. 26, 2020
Shpërndarë0