Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 343 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3mixdrop.sx
  • Server 4fcom

True Beauty 2020: 1x6

Ju Kyung Runs into Bullies

Babai i Soo Ho viziton shkollën e mesme Saebom për të takuar mësuesin e Soo Ho. Të gjithë në shkollë befasohen nga fakti që babai i Soo Ho është aktori Lee Joo Hun. Ndërkohë, Ju Kyung përplaset me ngacmuesit të cilët e ngacmonin përpara se të transferohej në shkollën e mesme Saebom. Soo Ho i takon ata dhe vendos të ndihmojë Ju Kyung.

True Beauty: 1×6 me Titra Shqip
True Beauty: 1×6 me Titra Shqip
True Beauty: 1×6 me Titra Shqip
Dec. 24, 2020
Shpërndarë0