Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 172 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3mixdrop.sx
  • Server 4fcom

True Beauty 2020: 1x16

Happy Ending

Ju Kyung dhe Soo Ho më në fund konfirmojnë se ndjenjat e tyre për njëri-tjetrin nuk kanë ndryshuar pas gjithë këtyre viteve. Pasi kanë derdhur lot nga bashkimi i tyre, ata fillojnë lidhjen e tyre të lumtur, e cila është më e rritur nga ditët e shkollës së mesme. Ndërkohë, Seo Jun, i cili tani ka lëvizur nga dashuria e tij e pashpërblyer, bëhet gati të debutojë ndërsa Hee Kyung i kërkon Soo Ho të përfshijë “Missing Love” në albumin debutues të Seo Joon.

True Beauty: 1×16 me Titra Shqip
True Beauty: 1×16 me Titra Shqip
Feb. 04, 2021
Shpërndarë0