Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 126 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3mixdrop.sx
  • Server 4fcom

True Beauty 2020: 1x15

Unexpected Encounter

Ju Kyung dhe Soo Ho nuk kanë mundësi tjetër përveçse të pranojnë ndarjen. Pas kësaj, Ju Kyung ngec në faktin se Soo Ho është djali që ajo u takua në Prince Comics kur ishte e re dhe lufton edhe më shumë. Ndërkohë, Seo Jun e ka të vështirë të fshehë ndjenjat ndaj Ju Kyung dhe vendos të veprojë sipas tij. E hutuar nga rrëfimi i papritur i Seo Jun, Ju Kyung shkon drejt Namsan ku përplaset me dikë.

True Beauty: 1×15 me Titra Shqip
True Beauty: 1×15 me Titra Shqip
Feb. 03, 2021
Shpërndarë0