Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 144 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3mixdrop.sx
  • Server 4fcom

True Beauty 2020: 1x13

Only Fools Judge Others

Një video e Ju Kyung e çon të gjithë shkollën në trazira. Kur Ju Kyung zbulon se e kaluara e saj nga shkolla e vjetër është ekspozuar, ajo ikën. Sidoqoftë, nuk e shqetëson pak Soo Ho atë që të tjerët thonë. E vetmja gjë që e shqetëson është nëse Ju Kyung është në rregull apo jo. Ndërkohë, Seo Jun bën gjithçka që mundet për të arritur në fund të kësaj ngjarjeje dhe tronditet kur gjen personin përgjegjës për videon.

True Beauty: 1×13 me Titra Shqip
True Beauty: 1×13 me Titra Shqip
Jan. 27, 2021
Shpërndarë0