Çfarë problemi ka?

KUJDES!! - Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Zgjidh Serverin 354 Shikime Raporto Problem

  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3dood.so

True Beauty 2020: 1x11

The Truth About Se Yeon

Pasi mesoi për të vërtetën pas vdekjes së Se Yeon, Soo Ho pëson një aksident ndërsa vrapon nga zyra e babait të tij, dhe Seo Jun gjithashtu përfshihet ndërsa përpiqej të shpëtonte Soo Ho. Të shtruar në të njëjtën dhomë, Soo Ho dhe Seo Jun njihen pak më mirë. Ndërkohë, Ju Kyung dhe Soo Ho vijnë në një marrëveshje që ata të dy janë përgjegjës për luftën më herët.

True Beauty: 1×11 me Titra Shqip
True Beauty: 1×11 me Titra Shqip
True Beauty: 1×11 me Titra Shqip
Jan. 20, 2021
Shpërndarë1