Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 220 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3mixdrop.sx
  • Server 4fcom

True Beauty 2020: 1x10

Between Love and Friendship

Ju Kyung ende nuk dëshiron që t’ua bëjë të ditur miqve të saj se i dashuri i saj është Soo Ho. Soo Jin i thotë Ju Kyung se ajo planifikon t’i tregojë Soo Ho se ajo ka ndjenja për të. Ju Kyung çahet mes dashurisë dhe miqësisë. Ndërkohë, Soo Ho dhe Seo Jun rastësisht takohen në shtëpinë e Ju Kyung dhe fillojnë të bëjnë petka me familjen e Ju Kyung.

True Beauty: 1×10 me Titra Shqip
True Beauty: 1×10 me Titra Shqip
Jan. 14, 2021
Shpërndarë0