Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 822 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3mixdrop.sx
  • Server 4fcom

True Beauty 2020: 1x1

The Errand Girl

Fëmijët e urrejnë vetëm sepse është e shëmtuar. Dhe për të njëjtën arsye, shkatërrimi i saj mohon mizorisht rrëfimin e saj. Duke menduar t’i japë fund jetës, Ju Kyung qëndron në buzë të një çatie. Kjo është kur Soo Ho hidhet për ta shpëtuar atë. Ditë më vonë, Ju Kyung ndeshet me disa teknika grimi dhe ajo nuk mund t’u besojë syve të saj. Në ditën e saj të parë si studente transferimi, fëmijët mahniten nga pamja e Ju Kyung.

True Beauty: 1×1 me Titra Shqip
True Beauty: 1×1 me Titra Shqip
Dec. 09, 2020
Shpërndarë0