Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 10 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to

Trese (2021) me Titra Shqip: 1x3

Episode 3

Ramona provon një ritual gjaku për të marrë hak. Trese, “djemtë” dhe Hank mbrojnë një aktore ndërsa Trese merr një paralajmërim për “gënjeshtarë midis aleatëve”.

Trese: 1×3 me Titra Shqip
Jun. 11, 2021
Shpërndarë0