Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 15 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to

Tom Clancy’s Jack Ryan (2018) me Titra Shqip: 2x8

Strongman (Fundi Sezonit 2)

Jack shkon në Pallatin Presidencial për të marrë Greer. Kur votimet mbyllen, protesta të dhunshme shpërthejnë jashtë ndërtesës dhe Jack duhet të marrë një vendim që do të përcaktojë të ardhmen e tij.

Tom Clancy’s Jack Ryan: 2×8 me Titra Shqip
Oct. 31, 2019
Shpërndarë0