Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 8 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to

Tom Clancy’s Jack Ryan (2018) me Titra Shqip: 2x7

Dios y Federación

Zgjedhjet në Venezuelë po afrohen. Jack dhe Mike janë bllokuar në një vend armiqësor dhe luftojnë për të mbijetuar, ndërsa Greer është në pyetje. Familja Ubarri duhet të vendosë nëse do të shpëtojë apo do të përballet me Reyes.

Tom Clancy’s Jack Ryan: 2×7 me Titra Shqip
Oct. 31, 2019
Shpërndarë0