Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 9 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to

Tom Clancy’s Jack Ryan (2018) me Titra Shqip: 2x6

Persona Non Grata

Reyes akuzon Shtetet e Bashkuara për manipulim të zgjedhjeve. Ambasada amerikane është evakuuar. Jack, Greer dhe Mike November duhet të vendosin nëse do të ndjekin urdhrat apo do të thyejnë skemat. Burrat e Reyes ndjekin Matice dhe ushtarët amerikanë në xhungël.

Tom Clancy’s Jack Ryan: 2×6 me Titra Shqip
Oct. 31, 2019
Shpërndarë0