Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 11 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to

Tom Clancy’s Jack Ryan (2018) me Titra Shqip: 2x5

Blue Gold

Duke përdorur vajzën e tij si karrem, Jack dhe Harry bindin Max për të pasur një takim ballë për ballë. I mbërthyer në xhungël, Marcus bie ndesh me një kamp burgu. Greer viziton Gloria, me shpresën për të gjetur një lidhje midis Reyes dhe zhdukjes së burrit të saj.

Tom Clancy’s Jack Ryan: 2×5 me Titra Shqip
Oct. 31, 2019
Shpërndarë0