Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 9 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to

Tom Clancy’s Jack Ryan (2018) me Titra Shqip: 2x4

Dressed to Kill

I liruar nga posti i tij në Venezuelë, Jack ndjek një drejtim të ri në Londër dhe kërkon ndihmë nga MI5. Por ai zbulon se njeriu që po heton po e kërkon edhe atë. Në Venezuelë, Reyes i bën Gloria një ofertë.

Tom Clancy’s Jack Ryan: 2×4 me Titra Shqip
Oct. 31, 2019
Shpërndarë0