Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 11 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to

Tom Clancy’s Jack Ryan (2018) me Titra Shqip: 2x2

Tertia Optio

Senatori Chapin i jep Xhekut leje për të qëndruar në Venezuelë. Presidenti Reyes mohon përfshirjen e tij në ngjarjet që e pengojnë Xhekun. Ndërkohë, protagonisti dhe Harry bashkohen për të ndjekur një epërsi që mund të krijojë mosmarrëveshje midis radhëve.

Tom Clancy’s Jack Ryan: 2×2 me Titra Shqip
Oct. 31, 2019
Shpërndarë0