Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 8 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to

Tom Clancy’s Jack Ryan (2018) me Titra Shqip: 2x1

Cargo

Xheku kërkon të vërtetën pas transaksioneve të Venezuelës nga fuqitë e ndryshme Botërore. James Greer, gati për t’u lënë mënjanë nga posti i tij i ri në Rusi, bashkohet me Jack në Venezuelë dhe të dy gjenden në mes të përpjekjeve të rizgjedhjes së një udhëheqësi venezuelian.

Tom Clancy’s Jack Ryan: 2×1 me Titra Shqip
Oct. 31, 2019
Shpërndarë0