Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 20 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to

Tom Clancy’s Jack Ryan (2018) me Titra Shqip: 1x8

Inshallah (Fundi i Sezonit 1)

Jack dhe Greer kanë frikë se sulmi i ardhshëm i Suleiman mund të ndodhë në Shtetet e Bashkuara. Ata duhet të kuptojnë se si ta ndalojnë atë, sepse reziqet janë aq të larta.

Tom Clancy’s Jack Ryan: 1×8 me Titra Shqip
Tom Clancy’s Jack Ryan: 1×8 me Titra Shqip
Aug. 30, 2018
Shpërndarë0