Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 25 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to

Tom Clancy’s Jack Ryan (2018) me Titra Shqip: 1x7

The Boy

Jack dhe Greer përpiqen të bindin eprorët e tyre që të kryejnë një sulm të fshehtë tokësor për të kapur Sulejmanin. Jeta e dyfishtë e Jack rrezikon një marrëdhënie të rëndësishme.

Tom Clancy’s Jack Ryan: 1×7 me Titra Shqip
Tom Clancy’s Jack Ryan: 1×7 me Titra Shqip
Aug. 30, 2018
Shpërndarë0