Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 11 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to

Tom Clancy’s Jack Ryan (2018) me Titra Shqip: 1x6

Sources and Methods

Kodi moral i Xhekut vihet në provë kur ai dhe Greer e gjejnë veten të detyruar të përdorin një kriminel turk për të gjetur një nga të arratisurit më të mëdhenj që mund t’i çojë tek Sulejmani. Hanin përpiqet të kalojë ndjekësit e tij dhe t’i sjellë vajzat e tij në siguri. Cathy studion një valë të dhunshme të Ebola që mund të shkaktojë diçka më të tmerrshme.

Tom Clancy’s Jack Ryan: 1×6 me Titra Shqip
Tom Clancy’s Jack Ryan: 1×6 me Titra Shqip
Aug. 30, 2018
Shpërndarë0