Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 9 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to

Tom Clancy’s Jack Ryan (2018) me Titra Shqip: 1x5

End of Honor

Pas një sulmi të tmerrshëm ndaj një kishe në Paris, Jack dhe Greer zbulojnë një strategji më të thellë prapa veprimeve të Suleiman, duke e bërë Jack të sugjerojë një kurth të pazakontë. Hanin përballet me sfida të reja në kërkimin e tij për liri.

Tom Clancy’s Jack Ryan: 1×5 me Titra Shqip
Tom Clancy’s Jack Ryan: 1×5 me Titra Shqip
Aug. 30, 2018
Shpërndarë0