Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 14 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to

Tom Clancy’s Jack Ryan (2018) me Titra Shqip: 1x4

The Wolf

Jack afrohet gjithnjë e më shumë me Cathy, por jeta e tij e dyfishtë vihet në provë. Një shfaqje e forcës nga Sulejmani e rrit fuqinë e tij dhe e afron atë një hap më pranë sulmit tjetër.

Tom Clancy’s Jack Ryan: 1×4 me Titra Shqip
Tom Clancy’s Jack Ryan: 1×4 me Titra Shqip
Aug. 30, 2018
Shpërndarë0