Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 11 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to

Tom Clancy’s Jack Ryan (2018) me Titra Shqip: 1x3

Black 22

Piloti i dronit, Victor, lufton me përgjegjësinë e madhe që vjen me punën e tij. Jack dhe Greer bashkohen me Inteligjencën Franceze për të gjetur vëllain e Suleiman. Hanin detyrohet të marrë një vendim të rrezikshëm për hir të fëmijëve të saj.

Tom Clancy’s Jack Ryan: 1×3 me Titra Shqip
Tom Clancy’s Jack Ryan: 1×3 me Titra Shqip
Aug. 30, 2018
Shpërndarë0