Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 19 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to

Tom Clancy’s Jack Ryan (2018) me Titra Shqip: 1x2

French Connection

Jack dhe Greer deshifrojnë një fragment komunikimi që i çon ata në Paris, një hap larg Sulejmanit të padepërtueshëm. Burri i Hanin kthehet në shtëpi me një zjarr të ripërtërirë pas misionit të tij të fshehtë, por Hanin është gjithnjë e më e pasigurt për të ardhmen e familjes së saj.

Tom Clancy’s Jack Ryan: 1×2 me Titra Shqip
Tom Clancy’s Jack Ryan: 1×2 me Titra Shqip
Tom Clancy’s Jack Ryan: 1×2 me Titra Shqip
Aug. 30, 2018
Shpërndarë0