Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 73 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to

Tom Clancy’s Jack Ryan (2018) me Titra Shqip: 1x1

Pilot

Në episodin e parë të serisë, analisti i CIA -s Jack Ryan zbulon një seri transaksionesh të dyshimta që e detyrojnë atë dhe shefin e tij, James Greer, të lënë tavolinat e tyre dhe të ndërmarrin veprime në terren për të gjetur një kërcënim të ri të fuqishëm global. Hanin fillon të pyesë veten për çështjet në të cilat përfshihet burri i saj, i cili ka mirëpritur një të huaj misterioz në shtëpinë e tij.

Tom Clancy’s Jack Ryan: 1×1 me Titra Shqip
Tom Clancy’s Jack Ryan: 1×1 me Titra Shqip
Tom Clancy’s Jack Ryan: 1×1 me Titra Shqip
Aug. 30, 2018
Shpërndarë0