Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 2 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to

Titans (2018) me Titra Shqip: 3x7

51%

Familjet kriminale të Gotham takohen për të diskutuar mbajtjen e toksinës nga frika në qytet – vetëm për t’u përballur me vetë organizatorin. Ndërsa Dick dhe Barbara konsultohen me Orakullin për të parandaluar lëvizjen e ardhshme të Crane, Starfire dhe Blackfire arrijnë një mirëkuptim.

Titans: 3×7 me Titra Shqip
Sep. 09, 2021
Shpërndarë0