Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 9 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to

Titans (2018) me Titra Shqip: 3x6

Lady Vic

Dick dhe Barbara punojnë për të demaskuar vrasësin e fundit të lëshuar nga Crane. Kur Kory dhe Gar e sjellin atë në Kullë, Blackfire krijon një lidhje të papritur me një Titan.

Titans: 3×6 me Titra Shqip
Sep. 02, 2021
Shpërndarë0