Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 10 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to

Titans (2018) me Titra Shqip: 3x5

Lazarus

Pas luftës së tyre me Nightwing, anti-heronjtë Red Hood dhe Jonathan Crane përsëriten për fazën e parë të planit të tyre të frikshëm. Pastaj, përmes një sërë kthimesh, zbulohet origjina e Red Hood.

Titans: 3×5 me Titra Shqip
Aug. 26, 2021
Shpërndarë0