Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 6 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to

Titans (2018) me Titra Shqip: 3x4

Blackfire

Të shkatërruar nga humbja, Titanët e gjejnë veten në rrëmujë. Ndërsa Dick futet në tërheqjen e Red Hood me Jonathan Crane, Kory dhe Gar punojnë për të kuptuar vizionet në rritje të Starfire, duke i çuar ata në një burim befasues.

Titans: 3×4 me Titra Shqip
Aug. 19, 2021
Shpërndarë0